امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۳:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73521
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۲۶
تعداد بازدید: 149
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه و در جوار بارگاه منور رضوی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه و در جوار بارگاه منور رضوی در جمع زائران و مجاوران، خطاب به سران فتنه ابراز کرد: شما سران فتنه که روزی معتمد ما بودید کارتان به جایی رسیده که کسانی که از هم‌جنس‌بازی حمایت می‌کنند از شما هم حمایت کنند.

وی ادامه داد: این ننگ است که اتحادیه اروپا آزادی سران فتنه را در کنار آزادی هم‌جنس‌بازی در این مملکت خواستار شود، سران فتنه تاکی می‌خواهند بر مواضع طرفشان پا فشاری کنند.

آیت‌الله علم‌الهدی به مظلومیت حضرت زهرا (س) و نحوه شهادت ایشان اشاره کرده و افزود: چرا باید تنها دختر رسول خدا به گونه‌ای به شهادت برسد که فقط 3 ماه بعد از رحلت نبی اکرم اتفاق بیافتد.

عضو مجلس خبرگان رهبری به محور فعالیت‌های حضرت زهرا (س) که منجر به شهادت ایشان شد، اشاره کرده و گفت: حضرت زهرا (س) به خاطر دفاع از مردم سالاری دینی به دست کسانی که آن را منهای دین می‌خواستند به شهادت رسید.

وی تأکید کرد: امروز در کشور ما نیز برخی از احزاب دم از لیبرال دموکراسی دینی می‌زنند اما لیبرال دموکراسی که دیگر دینی نمی‌شود و این مسئله ضد دین است.

امام جمعه مشهد گفت: ما با کسی پدرکشتگی نداریم، برخی به دنبال مردم سالاری منهای ولایت فقیه هستند که همان پیروان سقیفه بنی‌سائبه هستند.

وی با بیان اینکه امروز عده‌ای طرفداران مردم سالاری سکولار هستند، اظهار کرد: این همان چیزی است که صدیقه کبری (س) در مقابلش قیام کرد و در نهایت به شهادت رسیدند.

عضو مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: کسانی که در برابر تفکرات سکولار کنار بایستند با همان کسانی محشور می‌شوند که کتک خوردن حضرت زهرا (س) را نگاه کرده و کاری انجام ندادند.

آیت‌الله علم‌الهدی ابراز کرد: آمریکا و اروپا هر نظام و حکومتی را می‌توانند تحمل کنند به غیر از نظامی که احکام و مشروعیتش به خدا وابسته است و در عین حال مردم سالاری دینی هم در آن کشور جاری است.

وی به حمایت آمریکا از امیر بحرین اشاره کرده و افزود: آمریکا که دم از دموکراسی می‌زند از نظام خون آشام سعودی و امیر آدم‌کش بحرین حمایت می‌کند اما با نظام ما که بر مبنای مردم سالاری دینی است؛ دشمنی می‌کند.

امام جمعه مشهد با اشاره بیانیه اتحادیه اروپا گفت: در این بیانیه نهایت تمنیات غرب روشن شده و افتضاح کسانی را که بحث حمایت از غرب را مطرح می‌کنند صادر کرد.
انتهای پیام/2202/ع40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها