امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73556
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
محمد ابراهیم محبی نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

محمد ابراهیم محبی نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اقدام اتحادیه اروپا در تصویب قطعنامه ضدایرانی، گفت: اتحادیه اروپا با اقدامات ضدایرانی خود در مسیر اهداف صهیونیست‌ها عمل کرده است.
وی افزود: ملت ایران از رفتارهای ضدایرانی اتحادیه اروپا متنفر بوده و هست و بر همین اساس، به این اتحادیه اجازه نخواهد داد در خاک جمهوری اسلامی ایران دفتر داشته باشد.
وی گفت: بهتر است اتحادیه اروپا به جای دخالت در امور داخلی ایران و اقدامات ضدایرانی به ادعای خود در دفاع از حقوق بشر پایبند بوده و از حقوق مردم مظلوم بحرین و فلسطین دفاع کرده و مانع کشتار مسلمانان در این کشورها شود.
نماینده مردم سنقر با بیان اینکه برخی کشورهای اروپایی به دنبال اقدامات جاسوسی در ایران هستند، تصریح کرد: تاسیس دفتر اتحادیه اروپا در ایران در راستای اهداف جاسوسی است و قطعا ملت و دولت ایران چنین اجازه‌ای به غرب نخواهد داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها