امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۲۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73575
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 82
سردار علیرضا صالحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: طی روزهای اخیر به علت پایان دور دوم سفرهای نوروزی حجم تردد در محورهای ...

سردار علیرضا صالحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: طی روزهای اخیر به علت پایان دور دوم سفرهای نوروزی حجم تردد در محورهای مواصلاتی استان افزایش یافته است.

وی با اشاره به افزایش 10 درصدی حجم تردد در محورهای مواصلاتی استان زنجان بیان کرد: خوشبختانه علیرغم افزایش تردد شاهد کاهش تعداد تصادفات هستیم.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به علل موثر در کاهش تعداد تصادفات تصریح کرد: همکاری مفید و موثر رانندگان و مردم و همچنین تلاش‌های صورت گرفته توسط پلیس موجب کاهش تعداد تصادفات شده است.

این مسئول در ادامه مهم‌ترین علل رخداد تصادفات را انحراف به چپ و تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کرد و گفت: عدم رانندگی بین خطوط و همچنین خستگی و خواب‌آلودگی نیز از مهم‌ترین علل وقوع تصادفات است.

سردار صالحی در پایان با تاکید بر رعایت نکات ایمنی توسط رانندگان برای تامین ایمنی جانی خود و سرنشینان از آنها خواست: در زمان خستگی و خواب‌آلودگی اقدام به رانندگی نکرده و در فواصل چند ساعته استراحت لازم را داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: با آمار گرفته شده خستگی و خواب‌آلودگی یکی از مهم‌ترین علل در وقوع تصادفات است.

انتهای پیام/73005/ع30/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها