امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73588
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
سیدمظفر حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان قزوین اظهار داشت: هم‌اکنون در پانزدهمین روز از ...

سیدمظفر حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان قزوین اظهار داشت: هم‌اکنون در پانزدهمین روز از فروردین ماه سال 93 وضعیت ترافیکی راه‌های استان قزوین سنگین گزارش شده است.

وی بیان کرد: با توجه به قرار گرفتن در روز پایانی سفرهای نوروزی و آخرین ساعات تعطیلات نوروزی، در محورهای قزوین ـ تهران، قزوین ـ رشت و همچنین قزوین ـ زنجان و بالعکس ترافیک سنگین گزارش شده است.

رئیس پلیس ‌راه استان قزوین ادامه داد: از مسافران نوروزی می‌خواهیم در زمان بازگشت به مبداء از عجله و شتابزدگی پرهیز و از سرعت و سبقت بی‌مورد و غیرمجاز خودداری کنند.

وی خطاب به مسافران نوروزی تأکید کرد: شایسته است رانندگان ساعات‌ روز را برای تردد و رانندگی انتخاب کنند و از رانندگی در شب و با حالت خستگی و خواب آلودگی پرهیز کنند.

رئیس پلیس‌ راه استان قزوین تصریح کرد: رعایت فاصله طولی، بستن کمربند ایمنی، صبر و حوصله در رانندگی و رعایت حقوق دیگران در رانندگی می‌تواند به داشتن سفری سالم و بی‌خطر برای خود و دیگر هموطنان کمک کند.

حسینی با هشدار به رانندگان نسبت به وقوع حوادث رانندگی در جاده‌ها یادآور شد: طبق بررسی‌های به عمل آمده توقف در حاشیه بزرگراه‌ها و همچنین عدم توجه به جلو حین رانندگی می‌تواند در بروز آسیب‌های مرگبار موثر باشد.

رئیس پلیس‌راه استان قزوین تصریح کرد: لازم است رانندگان نسبت به تجهیز خودرو به وسایل گرمایشی اقدام کرده و از سالم بودن برف‌پاک‌کن خودرو اطمینان کامل داشته باشند.

وی در پایان متذکر شد: معمولا آخرین روز تعطیلات نوروزی، بیشترین حوادث رخ می‌دهد که علت آن نیز خستگی بعد از سفر و عجله و شتاب بی مورد است که در این راستا رانندگان باید دقت لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/2667/ر20/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها