امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73592
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسکندر مؤمنی با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت جاده‌های کشور ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسکندر مؤمنی با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت جاده‌های کشور اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به اطلاع رسانی‌های انجام شده و همکاری خوب مردم در روز سیزدهم فروردین، شاهد ترافیک روان در جاده‌های کشور بودیم اما در روزهای 12 و 14 فروردین حجم بازگشت مسافران نوروزی زیاد بود.

وی ادامه داد: امروز هم ترافیک در بسیاری از جاده‌ها پرحجم اما روان است اما در مسیرهای منتهی به تهران به صورت مقطعی نیمه سنگین گزارش شده است.

به گفته رئیس پلیس راهور در حال حاضر محور هراز، رشت - قزوین، خروجی‌های مشهد، تهران - قم، اصفهان - شیراز، تهران - کرج - قزوین دارای ترافیک روان اما پرحجم هستند که برای تسهیل عبور و مرور محدودیت‌هایی پیش بینی شده است.

مؤمنی افزود: خوشبختانه موج بازگشت مسافران توزیع شده است اما پیش بینی می‌کنیم تا پایان امروز ترافیک در جاده‌ها وجود داشته باشد البته با توجه به اینکه در روز پایانی تعطیلات قرار داریم و ساعات پایانی سفر نیز هست عده‌ای به علت عجله و سفرهای طولانی تمرکزشان پایین می‌آید که همین امر باعث می‌شود تصادفات افزایش یابد.

سردار مومنی با اعلام اینکه آمار نهایی تصادفات و تلفات را امشب اعلام می کنیم، افزود: آمار دقیق تا عصر امروز به دستمان می رسد اما آنچه مشخص است کاهش 30 درصدی تخلفات و 12 درصدی تلفات در نوروز است که نشان می دهد سال خوبی را پیش رو داریم.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها