امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۷:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73593
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان سمنان، علی‌رضا رضوی‌خبیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان سمنان، علی‌رضا رضوی‌خبیر امروز در گزارش روزانه خود به رسانه‌ها اظهار داشت: در تصادفات جاده‌ای در استان سمنان در روز گذشته، 16 نفر از مسافران نوروزی مجروح شدند.

رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به تصادفات روز گذشته در محورهای این استان عنوان کرد: 10 فقره سانحه رانندگی در محورهای مواصلاتی استان سمنان در روز گذشته رخ داده است.

رضوی‌خبیر از مجروح شدن 16 نفر بر اثر این سوانح رانندگی خبر داد و گفت: مجروحان این سوانح برای ادامه مداوا به بیمارستان منتقل شدند.

وی افزود: شش فقره از این سوانح رانندگی، واژگونی خودروها بوده که این عامل تاکنون بیشترین سهم را در سوانح جاده‌ای استان سمنان از ابتدای اجرای طرح نوروزی پلیس داشته است.

رضوی‌خبیر ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه را مهم‌ترین عامل تصادفات جاده‌ای روز گذشته در استان سمنان عنوان کرد.

رئیس پلیس راه استان سمنان تصریح کرد: از 10 فقره سانحه رانندگی در استان سمنان در روز گذشته، هفت مورد آن به دلیل ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه رخ داده است.

وی با اشاره به تعداد تصادفات در محورهای مواصلاتی استان سمنان عنوان کرد: از مجموع این سوانح، سه مورد آن در محور سبزوار به شاهرود رخ داده است.

رضوی‌خبیر بیان کرد: دو سانحه رانندگی نیز در محور دامغان به سمنان و یک فقره تصادف نیز در محور شاهرود به سبزوار رخ داده است.

رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه در محورهای سمنان به گرمسار و گرمسار به تهران نیز هر کدام یک تصادف حادث شده است، گفت: دو سانحه رانندگی نیز در محورهای فرعی استان سمنان رخ داده است.
انتهای پیام/2249/ی/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها