امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۰۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73594
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، با توجه به پایان مرحله دوم تعطیلات نوروزی و کاهش دما و بارندگی در اغلب نقاط کشور و مراجعت مردم ، ستاد مرکزی هماهنگی ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، با توجه به پایان مرحله دوم تعطیلات نوروزی و کاهش دما و بارندگی در اغلب نقاط کشور و مراجعت مردم ، ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ، اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد:

1- نظر به بارش برف در برخی محورهای مواصلاتی هموطنان عزیز ، قبل از حرکت نسبت به کنترل وسایل ایمنی نظیر زنجیر چرخ ، سیستم گرمایشی و غیره در اتومبیل خود ، اقدام لازم را انجام دهید .

2- توصیه می شود زمان بازگشت به محل سکونت خود را به ساعات پایانی تعطیلات موکول نکنید تا ترافیک سنگین در جاده ها ایجاد نشود و ضمن رعایت نکات ایمنی و مقررات رانندگی از بروز سوانح و تصادفات جلوگیری کنید .

3- حتماً اطلاعات لازم درباره وضعیت راه ها را از طریق سامانه 141 و وضعیت آب و هوا را از طریق سامانه 134 بررسی و با اطلاع کامل قبل از مراجعت حرکت کنید .

4- لباس های گرم خود را به ویژه در محورهای دارای بارش برف در دسترس قرار دهید حتی الامکان مواد غذایی و آب آشامیدنی به میزان کافی برای یک وعده استفاده احتمالی در راه بندان های طولانی مسیرهای برفی و پرتردد به همراه داشته باشید .

5- ماموران راهنمایی و رانندگی ، راهداری و هلال احمر با هدف تسهیل و مدیریت سفر در مسیرهای پرتردد مستقر هستند ، همکاری و همیاری شما ضمن دلگرم کردن آنها به حل مشکلات احتمالی کمک شایانی خواهد کرد . لذا توصیه می شود ضمن همراهی با دستورات و تصمیمات اخذ شده ، آنها را در ایفای مسئولیت یاری نمایید .

6- به کلیه دستگاههای عضو ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر توصیه می شود ضمن استمرار خدمت رسانی بهینه به مسافران در ساعات پایانی تعطیلات نوروزی کما فی السابق با گشاده رویی وظایف و تکالیف قانونی در برقراری نظم و هدایت مسافران امداد رسانی و روان سازی ترافیک و تردد مردم اقدام نمایند .

7- سامانه ملی 09669 به صورت شبانه روزی آماده دریافت نظرات ، شکایات ، انتقادات و پیشنهادات هموطنان می باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار