امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۳:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73595
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان سمنان، علی‌رضا رضوی‌خبیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان سمنان، علی‌رضا رضوی‌خبیر امروز اظهار داشت: تردد بالای خودرو در محور شمالی جاده سمنان- تهران گزارش شده است.

رئیس پلیس راه استان سمنان اظهار کرد: هم‌اکنون حجم تردد خودروها در لاین شمالی محورهای ارتباطی استان سمنان به دلیل بازگشت مسافران نوروزی به سمت تهران و دیگر نقاط کشور بالاست.

وی با اشاره به بارش‌های روز گذشته و لغزندگی جاده‌های استان سمنان در این روز تصریح کرد: هم‌اکنون جاده‌های استان سمنان خشک بوده و بدون لغزندگی، تردد در آن جریان دارد.

رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به تردد بالای خودروها از لاین شمالی محورهای مواصلاتی این استان بیان کرد: 80 درصد از سوانح رانندگی روز گذشته در لاین شمالی محورهای مواصلاتی استان سمنان که به تهران منتهی می‌شود، رخ داده است.

رضوی‌خبیر ادامه داد: رانندگان وسایل نقلیه باید با استراحت کافی، هوشیاری کامل و حفظ فاصله طولی مناسب اقدام به رانندگی در محورهای مواصلاتی استان سمنان کنند.
انتهای پیام/2249/ی/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها