امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۷:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73597
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 60
شهلا میرگلوبیات در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، با اشاره به نقش محوری زنان در تحقق شعار امسال گفت: فراکسیون زنان مجلس باید در این جهت حرکت کند و ...

شهلا میرگلوبیات در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، با اشاره به نقش محوری زنان در تحقق شعار امسال گفت: فراکسیون زنان مجلس باید در این جهت حرکت کند و مسائل و برنامه‌هایی که ممکن است در ارتباط با کارهای فرهنگی مطرح شود نیاز به اتحاد دستگاه‌های مختلف دارد.

وی ادامه داد: زنان نقش محوری را در دو عرصه فرهنگ و اقتصاد ایفا می‌کنند بنابراین دستگاه‌های مسئول در امور زنان مانند معاونت امور زنان، آموزش و پرورش، وزارت علوم و سازمان تبلیغات باید برنامه‌های خوبی را در جهت ارائه الگوی مناسب برای زنان تدوین کنند تا زنان ما از مصرف‌گرایی فاصله بگیرند.

این عضو فراکسیون زنان مجلس افزود: فراکسیون زنان مجلس در جهت قانونگذاری می‌تواند اقدامات خوبی را انجام دهد و نباید از بُعد نظارتی غفلت کند و به اعتقاد من لازم است که این فراکسیون در حوزه نظارتی قوی‌تر ورود پیدا کند.

میرگلوبیات با اشاره به اینکه تمام اعضای زنان مجلس در این فراکسیون حضور ندارند، گفت: باید همه کمک کنند تا فراکسیون و معاونت امور زنان بتوانند اقدامات خوبی را در زمینه اقتصاد و فرهنگ زنان انجام دهند.

وی همچنین با اشاره به جلسه فراکسیون امور زنان با معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: تلاش می‌کنیم تا در اولین فرصت جلسه اعضای فراکسیون زنان با معاون رئیس جمهور در امور زنان را برگزار کنیم چرا که این معاونت با توجه به نقش اجرایی که بر عهده دارد می‌تواند اقدامات مؤثری را در جهت ارتقای فرهنگ و اقتصاد زنان جامعه بردارد که این امر مستلزم تدوین برنامه‌های مشخص است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها