امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۲:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73599
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 62
حامد جولایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: طی شبانه‌‌روز گذشته 25 مسافر در سالن‌های ورزشی و میهمان‌سراهای متعلق به این مجموعه ...

حامد جولایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: طی شبانه‌‌روز گذشته 25 مسافر در سالن‌های ورزشی و میهمان‌سراهای متعلق به این مجموعه در شهرستان سنندج اسکان یافتند.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان با اشاره به تعیین 6 سالن برای میزبانی از مسافران نوروزی گفت: در هر کدام از سالن‌ها 30 تخته چادر برای استفاده میهمانان نوروزی تدارک دیده شده است.

وی بیان کرد: طی شبانه‌روز گذشته 250 مسافر نوروزی در سالن‌های ورزشی شهرستان بانه، 25 نفر در سنندج و 8 مسافر نیز در مریوان اسکان یافتند.

جولایی گفت: در این روز اماکن ورزشی ‌ سقز به عنوان یکی دیگر از شهرهای توریستی استان، میهمان نوروزی برای پذیرش نداشتند و با این حساب در روز چهاردهم فروردین ماه 283 مسافر در اماکن ورزشی کردستان اسکان یافتند.

جولایی یادآور شد: در روز سیزدهم فروردین ماه نیز در مجموع 800 مسافر در اماکن ورزشی کردستان اسکان یافتند که سهم شهرستان بانه 750 نفر و سنندج 50 مسافر بود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با اتخاذ تدابیر لازم توسط ستادهای اسکان در تمامی شهرستان‌ها، روزهای باقیمانده از تعطیلات عید نوروز برای مسافران به بهترین شکل ممکن سپری شود.
انتهای پیام/79012/س20
برچسب ها:
آخرین اخبار