امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۴:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73651
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، همزمان با عملیات گسترده ارتش سوریه در مناطق مختلف جنوب سوریه و به طور مشخص در ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، همزمان با عملیات گسترده ارتش سوریه در مناطق مختلف جنوب سوریه و به طور مشخص در 2 منطقه «القلمون» و «غوطه شرقی دمشق»، یگان‌های ارتش سوریه مستقر در شهر و استان حلب موفق شدند، پیروزی‌های استراتژیک جدیدی را در حلب محقق کنند.

براساس گزارش‌های رسیده از جبهه‌های درگیری در حلب، روز گذشته پنج‌شنبه نیروهای اراش سوریه موفق شدند، بر تپه و انبار تسلیحاتی پدافند هوایی ارتش سوریه در منطقه «الشیخ نجار» در شرق شهر حلب که نقطه‌ای استراتژیک و بسیار حساس به شمار می‌آید، تسلط پیدا کنند.

باز پس گیری این نقطه استراتژیک توسط ارتش سوریه پس از ساعت‌های درگیری‌های مسلحانه شدید و سخت با گروه‌های مسلح مستقر در این منطقه حاصل شد.

این عملیات دقیق و حساب‌های شده را نیروهای ویژه ارتش سوریه با همکاری نیروی هوایی ارتش این کشور اجرا کردند و طی آن نیروهای ارتش سوریه از  چندین محور منطقه مزبور را مورد حمله قرار داده و پس از کشته و زخمی کردن شماری از آنها، مابقی را وادار به فرار از منطقه کردند.

تپه و انبار تسلیحاتی پدافند هوایی ارتش سوریه در منطقه «الشیخ نجار» در عمق شهرک «الشیخ نجار» و در نزدیکی شهر صنعتی حلب قرار دارد و پناهگاه و مامن گروه‌های مسلح به شمار می‌آمد که با بسیاری از شهرک‌ها و کوی‌های منطقه حلب و همچنین زندان مرکزی شهر حلب که در محاصره گروه‌های تروریستی تکفیری قرار دارد، در ارتباط بود و با تصرف آن از سوی نیروهای ارتش سوریه به نظر می‌رسد که این گروه‌های یکی از مهمترین کانون‌های تجمع خود در حلب را از دست داده‌اند.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها