امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۱۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73676
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد کمالی‌نژاد، مدیر کمیته ناشران داخلی بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران از اتمام تعیین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد کمالی‌نژاد، مدیر کمیته ناشران داخلی بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران از اتمام تعیین متراژ غرفه‌های برخی از ناشران خبر داد و گفت: کار متراژ غرفه‌های ناشران دانشگاهی، آموزشی و کودک و نوجوان برای حضور در نمایشگاه به پایان رسیده است.

وی افزود: در حوزه ناشران کودک و نوجوان و آموزشی به هر ناشری متناسب با ظرفیت سالن و عناوین کتاب‌ها، فضا اختصاص داده شده است. همچنین برای ناشران کودک و نوجوان تسهیلاتی فراهم شد تا از فرصت نمایشگاه برای عرضه آثار خود به خوبی استفاده کنند.

مدیر کمیته ناشران داخلی گفت: به ناشران دانشگاهی که حد نصاب مشخص شده را رعایت کرده باشند، متناسب با عملکرد و شاخص‌های مشخص شده فضایی تعلق گرفته است. متراژ ناشران آموزشی نیز با توجه به تعداد عناوین آن‌ها مشخص شده است.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در روزهای 10 تا 20 اردیبهشت 1393 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار