امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۰۹:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73682
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 66
«هومن برق نورد» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: سریال «روزهای بد به در» اثری شیرین و قصه آن متعلق به طبقه متوسط و پایین جامعه بود ...

«هومن برق نورد» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: سریال «روزهای بد به در» اثری شیرین و قصه آن متعلق به طبقه متوسط و پایین جامعه بود به همین دلیل خوشبختانه با استقبال مخاطب همراه شد.

وی ادامه داد: این سریال داستان خانواده ای گرم و صمیمی‌است که با وجود همه مشکلات و دغدغه‌هایی که داشتند با شادی و خوشی روزها را کنار هم سپری کردند.چنین داستان هایی از بطن جامعه بیرون می آید و قطعا هم مردم با آن ارتباط برقرار می کنند.

وی همچنین درباره رقابتی که هر ساله در سریالهای نوروزی در جذب مخاطب به وجود می آید نیز توضیح داد: من معتقدم در سریال های نوروزی رقابت وجود ندارد، زیرا رقابت زمانی بوجود می آید که دایره ای وجود داشته باشد. رقابت را خود ما ایجاد می کنیم و در واقع در سریال های نوروزی می توان بحث مقایسه را مطرح کرد ولی رقابت معنا ندارد.

وی در توضیح این که به نظر می آید نقش شما در سریال «روزهای بد به در» شبیه به نقش فیروز در سریال «دودکش» بود، تصریح کرد: هر بار که می خواهم کار جدیدی را شروع کنم نگران هستم که نقشم شبیه نقش قبلی نشود ضمن اینکه شخصیت هایی را که قرار است بازی کنم را از کوچه و خیابان پیدا می کنم. همیشه با خودم می گویم از کنار خانه و خیابان های زیادی می گذرم و در هر کدام از این خانه ها یک قصه وجود دارد پس چطور می شود که گاهی قصه هایمان لوس و ابلهانه می شود و دلیلش این است که دنبال آنها نمی گردیم. در این سریال هم تمام تلاشم این بود که نقشی را ایفا کنم که قبلا از من دیده نشده است.

وی ادامه داد: ممکن است شخصت 5 نفر از آدم هایی که می بینم برایم جذاب باشد، آن 5 نفر را با هم قاطی می کنم و یک شخصیت از دل آنها بیرون می آورم.

بازیگر سریال «دودکش» خاطرنشان کرد: تلویزیون درست است که بودجه اش کم است اما به هرحال این بودجه را تامین می کند. بنا بر این ما باید به کارمان در رسانه ملی ادامه دهیم و حداقل انتظار ما این است که حق الزحمه کاری که انجام می دهیم به موقع پرداخت شود.

برق نورد اظهارداشت: سریال هایی که با استقبال مواجه می شوند باید بیشتر مد نظر قرار دهیم و از آن حمایت کنیم تا در طول سال هم شاهد چنین سریال هایی باشیم. از این طریق می توانیم با ماهواره  رقابت کنیم و مخاطب را پای تلویزیون خودمان بنشانیم مانند کودکی که به دنیا آمده و حالا باید از آن مراقبت کنیم.

وی گفت: به شدت مخالف ساخت مجموعه های پرطرفدار تنها برای نوروز هستم زیرا کاری که مخاطب دارد باید ادامه داشته باشد و در طول سال هم شاهد آن باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها