امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73694
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۵
تعداد بازدید: 88
محسن هاشمی معاون عمرانی دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در رابطه با بودجه عمرانی سال ...

محسن هاشمی معاون عمرانی دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در رابطه با بودجه عمرانی سال 93 این دانشگاه گفت: در سال جدید بودجه عمرانی دانشگاه آزاد مناسب است به طوری که 36 درصد بودجه دانشگاه به مسائل عمرانی تعلق گرفته است.

وی همچنین با اشاره به اولویت اجرای طرح‌های عمرانی در سال 93، افزود: در سال جدید اولویت امور عمرانی با اتمام طرح‌هایی است که با رکود مواجه شده بودند و پس از آن ساختمان‌های ستاد مرکزی را در پونک متمرکز می‌کنیم.

هاشمی ادامه داد: واحدهای تهران دانشگاه آزاد نیز هر کدام دارای چند ساختمان هستند به طوری که واحد تهران شمال، تهران مرکز، تهران جنوب و تهران غرب و همچنین واحد پزشکی هر کدام چند ساختمان دارند ولی قرار است در سال 93 این واحدها هر کدام در یک سایت مرکزی تجمیع شوند.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اضافه کرد: واحدهای دانشگاه آزاد در مراکز استان‌ها بسیار موفق هستند ولی در تهران در بیش از 60 ساختمان پراکنده شده‌اند که باید این واحدها تجمیع و متمرکز شوند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها