امروز : پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 30
۱۹:۳۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73709
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۵
تعداد بازدید: 53
سید باقر حسینی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: اینکه گروهک تروریستی جیش‌العدل تصمیم به آزادی مرزبانان ایرانی گرفته است صحت ...

سید باقر حسینی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: اینکه گروهک تروریستی جیش‌العدل تصمیم به آزادی مرزبانان ایرانی گرفته است صحت دارد، اما اینکه کی و کجا تحویل مقامات ایرانی شود هنوز مشخص نیست.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اگر مرزبانان ایرانی از طریق مرز افغانستان تحویل مقامات ایرانی شوند، قطعا این کار با هدف طراحی شده است.

این مسئول افزود: با توجه به فشارهای دولت ما به کشور پاکستان و اظهار بی‌اطلاعی کردن پاکستان از جا و مکان مرزبانان و گروهک تروریستی جیش العدل، تحویل مرزبانان از طریق مرز افغانستان قطعا سرپوشی بر روی کم‌کاری کشور پاکستان است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در اینکه مرزبانان ایرانی هنگام ربوده شدن به مرز پاکستان برده شده و در آنجا نگهداری می‌شدند، هیچ شکی نیست؛ اما اگر در نهایت مرزبانان از طریق افغانستان تحویل داده شوند، نشان می‌دهد که پاکستان می‌خواهد با این کار از خود رفع اتهام کند.

به گزارش فارس؛ گروهک تروریستی موسوم به جیش‌العدل 17 بهمن‌‌ماه سال گذشته پنج مرزبان ایرانی را در منطقه جکیگور شهرستان سرباز در جنوب سیستان و بلوچستان ربود.

طی چند روز اخیر خبر شهادت گروهبان یکم جمشید دانایی‌فر یکی از پرسنل هنگ مرزی سرباز که به همراه چهار سرباز وظیفه در حین خدمت در نوار شرقی کشور توسط این گروهک تروریستی به گروگان گرفته شده بود از سوی مقامات امنیتی مورد تأیید قرار گرفت.

طبق آخرین اخبار در زمینه وضعیت مرزبانان ایرانی، گروهک تروریستی جیش‌العدل امروز 4 مرزبان ایرانی را آزاد کرده است.

انتهای پیام/75004/ن40
برچسب ها:
آخرین اخبار