امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73713
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۵
تعداد بازدید: 92
اردشیر دادرس در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به فعالیت بیش از 95 درصد از جایگاه‌های سی‌ان‌جی در ...

اردشیر دادرس در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به فعالیت بیش از 95 درصد از جایگاه‌های سی‌ان‌جی در سراسر کشور گفت: خوشبختانه جایگاه‌داران با تمام ظرفیت مشغول خدمت‌رسانی به مصرف‌کنندگان سی ان جی بودند.

رئیس انجمن صنفی جایگاه‌داران سی‌ان‌جی با اشاره به افزایش نرخ کارمزد جایگا‌ه‌ها که در شورای اقتصاد و در آخرین روزهای سال گذشته تصویب شد،گفت: قرار است در هفته جاری نرخ‌های جدید کارمزد ابلاغ شود که بر این اساس نرخ کارمزد جایگاه‌های بخش خصوصی 80 تومان می‌شود.

دادرس در ادامه با اشاره به افزایش قیمت هر متر مکعب سی‌ان‌جی در گام دوم قانون هدفمند کردن یارانه‌ها گفت: بر اساس گفت‌وگویی که با مسئولان داشتیم قرار شد قیمت هر متر مکعب سی‌ان‌جی در گام دوم تغییر زیادی نکند.

وی ادامه داد: بر این اساس قیمت هر متر مکعب سی‌ان‌جی باید بین 25 تا 30 درصد  هر لیتر بنزین باشد که به نظر می‌رسد تغییر چندانی در قیمت سی‌ان‌جی رخ نخواهد داد.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها