امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73718
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۵
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که طبق دستورکار اعلام شده در سایت مجلس، سؤال حمید رسایی، علی‌اصغر ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که طبق دستورکار اعلام شده در سایت مجلس، سؤال حمید رسایی، علی‌اصغر زارعی و روح‌الله حسینیان نمایندگان تهران از بیژن زنگنه وزیر نفت در دستور کار جلسات اولین هفته کاری پارلمان در سال جدید قرار داشت، اما دستور کار تغییر کرد و این سؤال از دستورکار حذف شد.

بر این اساس، سخنرانی حضرت آیت‌الله استادی از فضلای حوزه علمیه قم در ابتدای جلسه علنی فردای پارلمان در دستور کار خانه ملت قرار گرفت.

همچنین ارائه گزارش علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی و محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در زمینه «اقتصاد مقاومتی، هدفمندسازی یارانه‌ها و سیاست‌های دولت و وزارتخانه‌های ذی‌ربط در حوزه‌های مذکور» و همچنین ارائه گزارش محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور درمورد «نحوه اجرای قانون بودجه سال 1393 کل کشور، ضوابط و آیین‌نامه‌های اجرایی آن و همچنین اقتصاد مقاومتی» در دستور کار پارلمان قرار دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها