امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۶:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73721
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۵
تعداد بازدید: 105
سیدهادی حسینی نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی و طراح طرح تحقیق و تفحص از بانک مسکن در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به ...

سیدهادی حسینی نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی و طراح طرح تحقیق و تفحص از بانک مسکن در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آخرین وضعیت تحقیق و تفحص یاد شده را تشریح کرد.

وی با بیان اینکه تحقیق و تفحص از بانک مسکن در سال گذشته کلید خورد تصریح کرد: در آن زمان سوالات و ابهاماتی درخصوص عملکرد این بانک از جمله توزیع منابع، رفتار با سرمایه‌گذاران، شرکت سرمایه‌گذاری، روابط با پیمانکاران و... عامل آغاز این تحقیق و تفحص شد.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه پیرامون تحقیق و تفحص اظهار داشت: در جلسه‌ای که سال گذشته برگزار شد مقرر گردید طی دو هفته اطلاعاتی پیرامون فعالیت بانک مسکن در اختیار تحقیق و تفحص‌کنندگان قرار گیرد که متاسفانه این اطلاعات به صورتی که ابهامات و سوالات برطرف شود در اختیار ما قرار نگرفت.

حسینی با اشاره به اینکه نساجی قائمشهر یکی از مباحث مطرح در تحقیق و تفحص از بانک مسکن بود تصریح کرد: متاسفانه عدم تعیین و تکلیف نساجی قائمشهر مشکلاتی را به وجود آورد که متاسفانه مباحث مرتبط با این نساجی همچنان پیگیری نمی‌شود.

وی همچنین با بیان اینکه تحقیق و تفحص از بانک مسکن به کمیسیون اقتصادی مجلس فرستاده شده است خاطرنشان کرد: این طرح در نوبت رسیدگی در کمیسیون است که با توجه به وجود ابهامات و سوالات پیرامون بانک مسکن به صورت جدی پیگیری خواهد شد تا به صحن آمده و به تصویب برسد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها