امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73728
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۸
تعداد بازدید: 203
اگر مجبور هستید که برای انجام برخی از امور مانند دانلود یا ویروسی کشی، رایانه خود را برای ساعت ها روشن نگه دارید، با استفاده از این نرم افزار ...

اگر مجبور هستید که برای انجام برخی از امور مانند دانلود یا ویروسی کشی، رایانه خود را برای ساعت ها روشن نگه دارید، با استفاده از این نرم افزار Intelligent Shutdown می توانید رایانه تان را به صورت خودکار و برنامه ریزی شده خاموش کنید.

همه ما عادت داریم رایانه را به صورت دستی یا همان روش سنتی خاموش کنیم، ولی گاهی اوقات نیاز است برای انجام برخی از امور مانند دانلود یک فایل یا ویروس کشی، رایانه برای مدت طولانی روشن باشد، در این جا است که نیاز به یک نرم افزار برای خاموش کردن رایانه به صورت خودکار احساس می شود. زیرا ما نمی توانیم برای مدت طولانی منتظر انجام یک کار شویم، برای راحتی کار می توانید نرم افزار را به گونه ای تنظیم کنید که پس از پایان کار مورد نظر به صورت خودکار و برنامه ریزی رایانه خاموش شود. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: قابلیت restart اتوماتیک رایانه، امکان اجرای به صورت برنامه ریزی شده، قابلیت به روز رسانی اتوماتیک و ... اشاره کرد. دریچه پیشنهاد می کند، این نرم افزار Intelligent Shutdown را برای سهولت و راحتی خود در هنگام کار با رایانه دانلود کنید.

ورژن: 3.2.2
حجم نرم افزار: 2.7 مگابایت

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها