امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73737
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۳۲
تعداد بازدید: 77
باران هاشم زهی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: لیست افتتاح­ 10 هزار مسکن ­مهر نهایی شده است و قرار ...

باران هاشم زهی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: لیست افتتاح­ 10 هزار مسکن ­مهر نهایی شده است و قرار است این واحدها در فازهای مختلف به بهره برداری برسند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مشکل آب ،برق و گاز این واحدهای مسکونی حل شده است، ادامه داد: خوشبختانه مشکل تاسیسات زیربنایی این واحدهای مسکونی حل شده  و قرار است در روزهای آتی این واحدهای مسکونی به مرور واگذار شوند.

هاشم زهی خاطر نشان کرد:سایر واحدهای مسکونی مهر که تاسیسات زیربنایی آنها مشکل داشت پس از حل مشکل به تدریج افتتاح می شوند.

مدیر عامل شهر جدید پرند در پاسخ به این سوال که چه تعداد مسکن مهر در پرند به دلیل نبود آب،برق و گاز افتتاح نمی شوند،گفت:در رابطه با نصب انشعابات خوشبختانه همکاری خوبی شرکت گاز و وزارت نیرو با ما دارند اما مشکل اصلی و بیشترین نگرانی ما نبود تصفیه خانه فاضلاب است که امیدواریم با تکمیل تصفیه خانه این شهر بتوانیم از پساب آن نیز استفاده کنیم.

هاشم زهی در پاسخ به این سوال که آیا متقاضیان مسکن مهر پرند از میزان افزایش مرحله سوم مسکن مهر مطلع هستند،گفت: اواخر سال گذشته در قالب الحاقیه تفاهمنامه ای بین شرکت عمران پرند و سازنده ها تنظیم و امضاء شد تا به مردم ابلاغ شود.

وی اضافه کرد: قرار است به مرور این ابلاغیه به متقاضیان مسکن مهر با پیامک اطلاع رسانی شود تا میزان مبلغ اضافه شده از سوی مردم پرداخت شود.

انتهای پیام/م  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها