امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73743
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۳۲
تعداد بازدید: 60
عطاءالله سلطانی صبور نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس‌،‌ صدور ...

عطاءالله سلطانی صبور نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس‌،‌ صدور قطعنامه «راهبرد اتحادیه اروپا در قبال ایران» را بیانگر صحت پیش‌بینی رهبر کبیر انقلاب خواند و گفت: امام راحل بیان کرده بودند که اگر ما جهانخواران را به حال خود واگذاریم، آن‌ها ما را آسوده نخواهند گذاشت.

وی ظلم‌های فراوان اروپاییان در حق بشریت در طول تاریخ را یادآور شد و در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد:‌ غرب تصور کرد ما از روی ضعف، پای میز مذاکرات نشستیم، در حالی که ما بر سر ارزش‌‌های خود ایستاده‌ایم و مسامحه نمی‌کنیم.

سلطانی صبور توهم عده‌‌ای داخلی و خودفروخته در مورد امکان اعتماد به غرب و اروپا را یادآور شد و گفت:‌ آن‌ها تصور می‌کنند ملت ایران خسته شده است.

وی با تأکید بر اینکه مجلس پاسخی دندان‌شکن به اتحادیه اروپا خواهد داد، افزود: اتحادیه اروپا ایران زا با کشورهای دیگر اشتباه گرفته است، اما باید بداند که اینجا مملکت شیرانی چون همت و باکری است.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ اجازه نخواهیم داد اتحادیه اروپا نمایندگی در ایران تأسیس کند؛ چرا که سابقه سوئی در الجزایر، عراق و افغانستان دارند و باید پاسخ‌گوی جنایاتشان باشند.

وی به مطالبه‌گری جمهوری اسلامی ایران از اروپا اشاره و بیان کرد:‌ اروپاییان باید پاسخ‌گوی پناه دادن به منافقین و شراکت در جنایت‌های صدام و ریختن خون شهدای ما باشند.

سلطانی صبور از قرائت حقوق بشری اتحادیه اروپا به‌عنوان قرائتی «شاغلامی» یاد کرد و گفت:‌ آن‌ها پنجره را باز می‌کنند تا ببینند نسیم از کدام سمت می‌وزد،‌ به همان ترتیب موضع می‌گیرند؛ حقوق بشر استانداردی که دارد معیار آن ارزش‌های بشری است نه منافع اتحادیه اروپا.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با ابراز تأسف به حال اتحادیه اروپا و کسانی که در داخل کشور به آن‌ها دل خوش کرده‌اند،‌ اضافه کرد:‌ اروپاییان حق چنین دخالت‌هایی در امور داخلی ایران ندارند،‌ ضمن آنکه باید پاسخ‌گوی حمایت‌هایشان از منافقین و فتنه‌گران باشند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها