امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۱:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73757
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۳۲
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، منصور ابراهیم‌زاده در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های فوتبال راه آهن و ...

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، منصور ابراهیم‌زاده در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های فوتبال راه آهن و پرسپولیس ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: انگیزه بازی در این دیدار مورد توجه است. همچنین شرایط جدول و تیم‌هایی که برای قهرمانی و بقا در لیگ تلاش می‌کنند حساسیت این بازی‌ها را به وجود آورده است. همیشه بازیکنان مقابل تیم‌های استقلال و پرسپولیس انگیزه لازم را دارند. در طول فصل نهایتا چهار بازی پخش مستقیم می‌شود که در آن بازیکنان همه انگیزه خود را برای ارائه بازی خوب انجام خواهند داد.

وی با اشاره به مصدومان و محرومان تیمش افزود: فرزاد آشوبی و بهادر عبدی را به علت محرومیت در اختیار نداریم همچنین ابراهیم کریمی نیز مصدوم است. پیروز قربانی هم هر چند که مصدومیتش بهبود یافته اما شرایط لازم را برای حضور در چنین بازی سختی ندارد. میلاد نوری به تمرینات بازگشته اما او هم مثل قربانی آمادگی لازم برای بازی کردن را ندارد. من پیش از این در مورد بازی صحبت نمی‌کنم و منتظر سوالات شما خبرنگاران خواهم بود.

سرمربی راه آهن  در مورد محرومیت عبدی و آشوبی و اینکه گفته می‌شود آنها به علت عدم حضور در دیدار مقابل پرسپولیس در بازی قبلی اخطار گرفته اند، گفت: هیچ وقت در مورد بازیکنانم چنین فکری نمی‌کنم. معتقدم آنها با تمام وجود خود بازی می‌کنند و به چنین مسائلی به هیچ عنوان فکر نمی‌کنم و اعتقاد ندارم اگر بازیکنی یک اخطار می‌گیرد در نهایت یک بازی محرم می‌شود خیلی وقت‌ها نبودن یکسری بازیکنان باعث می شود که افراد دیگر با انگیزه‌تر شرایط را دنبال کنند. من به بازیکنانم ایمان دارم و می‌دانم که آنها خوب کار می‌کنند و به هیچ چیز دیگر فکر نمی‌کنند.

ابراهیم‌زاده در مورد اینکه شانس چه تیمی را برای قهرمانی بیشتر می‌داند، گفت: در مورد شانس صحبت نمی‌کنم اما فوتبال فولاد چه در آسیا و چه در لیگ نشان می‌دهد که این حق را دارد تا در مورد این تیم صحبت کنیم. به هر حال در فوتبال هیچ چیز مشخص نیست و در روزهای پایانی خیلی اتفاق‌ها رخ می‌دهد.

وی در مورد اینکه بازیکنان جوانش چقدر با انگیزه خواهند بود، تصریح کرد: هیچ وقت جوانان تجربه‌ای که بازیکنان بزرگ دارند نخواهند داشت. مقابل تیم‌های استقلال و پرسپولیس بازیکنان با تجربه بیشتر کارایی دارند جوان‌ها هم اگر دقت و تمرکز لازم را داشته باشند می‌توانند خود را نشان بدهند.

سرمربی راه آهن در مورد اینکه بازیکنان این تیم پولی را دریافت نکرده‌اند و همچنین فروش امتیاز باشگاه، گفت: مسائل مدیریتی مربوط به باشگاه می‌شود بازیکنان ما غیرت خود را نشان دادند آنها قبل از عید پولی نگرفتند در بازی با استقلال خوزستان هم آنها تعهد خود را به خوبی نشان دادند و خیلی قوی ظاهر شدند. به هر حال مردم از فوتبالیست‌ها انتظار دارند که در هر شرایطی خوب و جوانمردانه بازی کنند ما هم به تعهدات خود عمل کردیم و به خواسته مردم احترام گذاشتیم.

ابراهیم‌زاده در مورد اینکه به باشگاه برنامه سه ساله داده و وضعیتش در فصل آینده چگونه خواهد بود، یادآور شد: باشگاه به من پیشنهاد داد اما همان زمان گفتم که اجازه بدهید شرایط  را ببینیم من به هیچ عنوان برنامه سه ساله نداده‌ام و باید برای فصل آینده هم دید وضعیت چه می‌شود. هیچ چیز مشخص نیست.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها