امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۵:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73764
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۳۲
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین فرکی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل استقلال گفت: تجربه بازی با استقلال را داریم. ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین فرکی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل استقلال گفت: تجربه بازی با استقلال را داریم. امیدوارم از شروع تا پایان بازی همه چیز به سود فولاد خوزستان باشد. مطمئنا حضور بازیکنان مطرح و بزرگ دو تیم نوید بازی خوبی خواهد داد. البته حساسیت و استرس بازی بسیار بالا است. چون ما دنبال قهرمانی هستیم و استقلال به دنبال کسب سهمیه آسیایی است. برای موفقیت مقابل استقلال به نقش مثبت بازیکنان و هواداران خود نیازمندیم و در این بازی بسیار مهم حق اشتباه کردن نداریم.  باید هوشیار باشیم. نسبت به نفوذ خطرناک غرور و ترس به بازیکنان توصیه‌های لازم را کردیم و امیدوارم این توصیه اجرا شود.

وی افزود: مردم حق دارند از نتایج ما خوشحال باشند. هواداران از موفقیت فولاد خوزستان خوشحال هستند. ما به دنبال این هدف هستیم. هواداران انتظار برد دارند. غرور در هواداران چیزی را تغییر نمی‌دهد اما غرور بازیکنان در کار تاثیر می‌گذارد. ما همیشه با این مسئله مقابله می‌کنیم. همیشه این جمله را گفتم که ترس و غرور  عامل شکست است. ما این مسئله را بین بچه ها جا انداختیم. دلیل این هم پیروزی بچه ها است. بازیکنان می‌دانند غرور عامل شکست است. تلاش می‌کنیم این اتفاق رخ ندهد.

فرکی یادآور شد: در ادامه کار چیزی قابل پیش بینی نیست. وظیفه داریم سخت تلاش کنیم. بازیکنان ما به دنبال برد هستند و غرور باعث نمی‌شود بد بازی کنیم.

سرمربی فولاد خوزستان در ادامه تصریح کرد: تنها مصدوم ما آرش افشین است. این بازیکن پایش را از گچ باز کرده اما نمی‌تواند بازی کند. وضعیت پریرا بهتر است. محروم هم نداریم. استقلال در این اواخر نتایج خوبی در لیگ کسب نکرده است. مخصوصا در دیدار مقابل ملوان خوب نبود. در آسیا نیز انتظارات را بر‌آورده نکرده است. گول نتایج استقلال را نمی‌خوریم. خوشبختانه این تیم مقابل الجزیره موفق شد و  خوشحالیم که این نماینده ایران در امارات پیروز شد. استقلال در شرایط سخت شگفتی‌ساز بوده است. این را خوب می‌دانم که استقلال در اهواز همه کار می‌کند تا از فولاد بهترین نتیجه را بگیرد. این تیم بعد از این برد شرایط خوبی پیدا کرده است.در نیم فصل دوم مشکلات استقلال تمرکز این تیم را برهم زد در نتیجه عملکرد قابل قبولی نداشتند. استقلال متکی به بازیکنان خوب خود است که نفرات ملی پوش ایران را تشکیل می‌دهند. هر کدام به تنهایی نفرات بزرگی هستند. این بازیکنان در روزهای سخت خوب کار می‌کنند استقلال با این شرایط به خوزستان می‌آید. این تیم می‌خواهد برای هواداران خود خوب کار کند. امیدوارم فردا بازی خوبی انجام دهیم.

فرکی در پاسخ به این سوال که او گفته از فوتبال می‌رود، عنوان کرد:‌اگر جواب سوال شما را بدهم استرس زا می‌شود. در این جلسه این سوال ربطی به این کنفرانس پیدا نمی‌کند. در یک جمله خلاصه می‌گویم منظور من آن روز مطرح نشد و برداشت‌های متفاوتی می‌شود، من آرزو دارم سرمربی تیم ملی شوم. هرگز از فوتبال جدا نمی‌شوم.برای راه رفتن مشکل دارم و می‌خواهم پیگیر سلامتم باشم هرگز نگفتم از فوتبال می‌روم. سال گذشته هم این اتفاق افتاد. شما می‌بینید هنگام راه رفتن دچار مشکل می‌شوم، باید این کار را انجام دهم نباید عجله کنم. در رابطه با این موضوع در آینده صحبت می‌کنیم. نگرانی از این بابت نداشته باشید.

فرکی در ادامه خاطرنشان کرد: در نتایج فنی عواملی مثل مدیریت، هوادارن و ... بوده است. کادرفنی در رده آخره تاثیر گذاری بوده است. فولاد خوزستان در این مدت روند رو به جلویی داشته است. این چیزی است که به گوش ما رسیده است بیشتر از نتیجه همه به بازی بچه‌های فولاد تأکید هست که این جای خوشحالی دارد. شاید بعضی بازیکنان گرفتار برخی مسائل هستند و نمی‌توانند تمرکز خوبی داشته باشند. نتیجه‌گرایی تیم‌ها را از ارائه بازی خوب دور می‌کند. این مسئله فشار را روی بازیکنان بیشتر می‌کند.و باید فضا در فوتبال به وجود بیاید که بازیکنان بتوانند کیفیت خوبی داشته باشند. دیدن بازی باید باعث لذت هواداران شود.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها