امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73779
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۴۵
تعداد بازدید: 108
محمد پنجعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به جلسه‌اش با علی کفاشیان گفت: جلسه خوبی را با ...

محمد پنجعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به جلسه‌اش با علی کفاشیان گفت: جلسه خوبی را با کفاشیان داشتیم اما کمی مانده بود کفاشیان جیب ما را بزند. حالا چه برسد به دریافت دو میلیارد برای بازیکنان و باشگاه، واقعاً نمی‌دانم چه خبر است و باید به بچه‌ها چه بگویم.

وی افزود: برای گرفتن دو میلیارد شرط گذاشته‌اند تا از بازیکنان تخفیف بگیریم. آقایان خیال کردند با بقالی طرف هستند، من از این کارها بلد نیستم. با چه زبانی باید این مسائل را به بازیکنان گفت.

پنجعلی اضافه کرد: نمی‌دانم که این خبر را چطور اعلام کنم اما استنباط من این است که دریافت دو میلیارد تومان با توجه به شرط‌هایی که گذاشته‌اند منتفی است. ما می‌خواستیم قبل از بازی با داماش بچه‌ها پولی بگیرند اما نشد و علیرغم تلاشی که وظیفه‌ام بود و آن را انجام دادم اما به نتیجه‌ای نرسیدیم.

وی در پاسخ به سؤالی که بالاخره تکلیف پول بازیکنان چه می‌شود، گفت: نمی‌دانم چه حرفی بزنم اما بعید می‌دانم از فدراسیون با توجه به شروطی که برای ما گذاشته‌اند پولی به ما برسد. این مسئله همه را ناراحت کرده و به نظرم اصلاً اتفاق خوشایندی نیست چون دودش به چشم پرسپولیس می‌رود و جواب دادن به هواداران خیلی سخت می‌شود. در کل اگر امسال این حواشی‌نبود پرسپولیس می‌توانست خیلی زودتر قهرمان شود اما اگر همه تیم‌ها را حاشیه‌هایش را جمع کنیم نصف حاشیه‌های پرسپولیس نمی‌شود و این حاشیه‌ها ما را دچار مشکل کرد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها