امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73787
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۴۵
تعداد بازدید: 72
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فلسطین (وفا)، کمال الشرافی وزیر امور اجتماعی فلسطین همزمان با روز کودک فلسطین در رام الله اعلام کرد: دولت ملزم است ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فلسطین (وفا)، کمال الشرافی وزیر امور اجتماعی فلسطین همزمان با روز کودک فلسطین در رام الله اعلام کرد: دولت ملزم است تا بر اساس قوانین، بودجه‌های لازم برای کودکان اختصاص دهد.

وی با ارایه گزارشی از کودکان فلسطین، افزود: کودکان فلسطین از سال 2000 تا کنون مورد حمله مستقیم رژیم صهیونیستی قرار گرفته‌اند و تعدادی هم بازداشت شدند. در این میان 1520 نفر کودک فلسطینی تا کنون به شهادت رسیده‌اند و 6 هزار نفر کودک هم مجروح شده‌اند.

این مقام مسئول در فلسطین تصریح کرد: تعداد کودکان فلسطینی دربند رژیم صهیونیستی از سال 2000 تا کنون بیش از 10 هزار نفر است.

وی که خواستار حمایت سازمان‌ها و نهادهای مختلف بین‌المللی از حقوق کودکان فلسطین است، خاطرنشان کرد: کودکان فلسطین نیازمند زندگی امن و به دور از خشونت هستند.

وزیر امور اجتماعی فلسطین با بیان اینکه باید به حقوق کودکان فلسطین احترام گذاشت، افزود: در این روز که با نام روز کودک فلسطین نام گذاری شده است باید نامه‌ای به جهانیان بنویسیم تا به حقوق قانونی کودکانمان دست یابیم و جلوی خشونت علیه آن‌ها را بگیریم.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها