امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۶:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73789
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۴۵
تعداد بازدید: 153
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام طی یادداشتی با عنوان ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام طی یادداشتی با عنوان «امامزاده‌ای بنام مهدی باکری»، آورده است:

چندسالی از پایان دفاع مقدس گذشته بود.

روزی با آقایان رحیم صفوی و ذوالقدر خدمت رهبر انقلاب رسیدیم و به ایشان گزارشی از ترمیم امامزادهایی که مردم از ما خواسته بودند ارائه کردیم. برخی از امامزاده‌ها جاده نداشتند برای آنها جاده کشیده بودیم. برخی از نظر بنا و ساختمان نیاز به ترمیم داشتند آنها را ترمیم کرده بودیم.

گزارش ما که تمام شد ایشان فرمودند که چرا امام زاده‌های خودتان را ترمیم نمی‌کنید. گفتیم کدام امامزاده‌ها؟ فرمودند اقا مهدی باکری، شلمچه و بسیاری از فرماندهان و نقاط دفاع مقدس کمتر از برخی از امامزاده‌ها نیستند.

این صحبت آقا باعث شد که از آن موقع به بعد توجه بیشتری به مناطق نبرد درطی 8 سال مقاومت بی‌نظیر ملت ایران شد. سرزمین‌هایی که با بانگ‌های الله‌اکبر و نمازهای شب مردان خدایی و با ده‌ها ابتکار و نوآوری که ملهم از افکار و اذهان پاک و مقدس فرماندهان نبرد آزاد شده بود و به دامن وطن برگشت، درپی آن راهیان نور شکل گرفت و امروز قریب چند میلیون نفر زایر برای زیارت به جبهه‌های دفاع مقدس می‌روند.

امسال مثل گذشته که در میان زوار جبهه‌های دفاع مقدس مراسم سال تحویل را در شلمچه بودم، حال و هوای مردم درست مثل زیارت اماکن مقدس و امامزاده‌ها بود، همه از شهدا می‌گفتند. ازکسانی که عزت و ابر و و اقتدار ملت ایران را حفظ کردند و از همین مناطق به اسمان‌ها و به محضر الهی پر کشیدند.

جالب بود که حتی کسانی که در دوران دفاع مقدس پا به جبهه نگذاشته بودند آنها هم امروز از شهدا و دفاع مقدس می‌گویند و به عنوان زایر مناطق به انجاها می‌آیند، شنیدم برخی از آنها هم محل مراجعه جوانان کشور که اطلاعی ازان دورانهای سخت ندارند شده اند. البته این مهم نیست مهم انگیزه است و اینکه چه می‌گویند.

انشاءالله خدا از همه قبول کند. شاید هم بهانه و دلیل نیامدنشان و حمایت نکردنشان از دفاع مقدس در محضر الهی مورد قبول افتد چه کسی می‌داند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها