امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۱۳:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73804
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، صبح امروز (شنبه) در جمع کارکنان ستاد وزارت دفاع، طی سخنانی گفت: مقام معظم رهبری با در نظر گرفتن وضعیت پیش رو و آرمان های نظام، امسال را  به این شعار پرمعنا و پرظرفیت مزین کرده‌اند و در راستای تحقق این شعار ارزشمند،  نیاز است هر اقدامی که انجام می‌شود، نسبتش با تمامی ابعاد این شعار مشخص و تبیین  شود.
وزیر دفاع با تاکید بر اینکه برنامه ها و سیاست های وزارت دفاع با شعار «اقتصاد، فرهنگ، در سایه عزم ملی و مدیریت جهادی» منطبق است، افزود: در سنجش میزان عملکرد حوزه های مختلف وزارت دفاع در پایان سال، این الگو، شاخص بسیار مهمی تلقی خواهد شد که قطعا ما را در رسیدن به موفقیت های بیشتر یاری می‌کند.
دهقان سال گذشته را سال بسیار خوبی برای مجموعه وزارت دفاع دانست و تصریح کرد: در پایان سال با حضور در سازمان ها و معاونت های مختلف به  بررسی و مرور فعالیت های انجام شده در مجموعه وزارت دفاع پرداختیم و یک برنامه مشخص مبتنی بر شاخص های تحول‌گرا را تبیین کردیم که انشاالله در سال جدید بر اساس آن به پیش خواهیم رفت.
دهقان در پایان با آرزوی توفیق و سلامتی برای آحاد ملت ایران در سال جدید  اظهار امیدواری کرد: وزارت دفاع بتواند در انجام وظایف و رسالت‌های بزرگی که برای دفاع از انقلاب اسلامی و مردم عزیز و سرافراز ایران اسلامی و دفع تهدیدات بر عهده دارد، گام های بلند و استوارتری را بردارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها