امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73814
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 113
 علی‌اصغر احمدی دبیرکل حزب همبستگی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به قطعنامه اخیر اتحادیه ...

 علی‌اصغر احمدی دبیرکل حزب همبستگی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به قطعنامه اخیر اتحادیه اروپا، اظهار داشت: خاستگاه اصلی انقلاب اسلامی، اسلام و مبانی دینی بوده است و رهبری انقلاب از نقطه آغاز با هدایت مرجع دینی بوده است، همچنین نظام اسلامی همواره خاصیت ضد امپریالیستی خود را حفظ کرده است اما دشمنان قسم خورده ایران نمی‌توانند نتایج انقلاب را تحمل کنند.

وی با بیان اینکه اتحادیه اروپا تبدیل به آلت دست آمریکا شده است، ادامه داد: اتحادیه اروپا تبدیل به نهادی غیرمستقل شده است که تنها دستورات آمریکا و اسرائیل را اجرا می‌کند و تنها نقش یک غلام حلقه به گوش را بازی می‌کند.

احمدی با تاکید بر اینکه هیچ نهاد و کشوری حق دخالت در امور داخلی ایران را ندارد، گفت: در کشور، نظام مردمسالاری دینی برقرار است و اختلاف سلیقه‌های درونی طبیعی است، البته بعضی جریانات مخالف نظام همواره سعی در فتنه انگیزی داشته‌اند که با حضور مردم طرد شده‌اند و هیچ جایگاهی ندارند.

دبیرکل حزب همبستگی با انتقاد از رفتار دوگانه اتحادیه اروپا در قبال حوادث منطقه‌ای، ابراز داشت: نیروهای مرزبانی کشور تاکنون سه هزار شهید در راه مبارزه با گروهک‌های معاند و قاچاقچیان مواد مخدر داده اند اما هیچ‌گاه سازمان ملل و اتحادیه اروپا واکنشی به این اتفاقات نشان نداده اند.

وی ربایش 5 سرباز مرزبانی ایران در نقطه صفر مرزی با پاکستان و شهادت یک نفر از آنان را لکه‌ ننگی برای محافل حقوق بشری عنوان کرد و تصریح کرد: اتحادیه اروپا با سکوت در برابر این حوادث بی‌شرمانه، دچار انحطاط جدی شده است و وجهه‌ این نهاد سقوط کرده است.

وی در پایان از مسئولان اجرایی کشور درخواست کرد در برابر دخالت‌های آشکار غرب و آمریکا در امور داخلی موضع جدی اتخاذ کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها