امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73816
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 77
حسین محمدزاده نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد قطعنامه ...

حسین محمدزاده نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد قطعنامه راهبرد اتحادیه اروپا در قبال ایران با تأکید بر اینکه نفس صدور چنین قطعنامه‌ای مداخله در امور کشورمان است،‌ گفت:‌ مجلس و دولت باید پاسخ متناسب به کلیت این قطعنامه بدهند.

وی پاسخ‌گویی به جزئیات قطعنامه اتحادیه اروپا را تلویحاً به معنای به رسمیت شناختن کلیت آن برشمرد و تصریح کرد:‌ در حالی که در کشورهایی مانند قطر و کویت حقوق بشر به طرز گسترده‌ای نقض می‌شود،‌ هیچ قطعنامه‌ای تاکنون علیه آنان صادر نشده است، اما‌ چرا جمهوری اسلامی ایران باید آماج انتقادات حقوق بشری غرب واقع شود؟

محمدزاده با اشاره به ضرورت محکوم کردن و مردود شمردن قطعنامه «راهبرد اتحادیه اروپا در قبال ایران» به‌صورت کلی و بدون وارد شدن به جزئیات، گفت:‌ جمهوری اسلامی ایران نیز فهرستی بلندبالا از موارد نقض حقوق بشر در اروپا در اختیار دارد که باید منتشر کند.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها