امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۵:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73828
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در دیدار با ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در دیدار با کارکنان این وزارتخانه به مناسبت آغاز سال جدید، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که ایشان در ترسیم افق سال نو، دو مسئله اقتصاد و فرهنگ را مهم تر از مسائل دیگر بر شمردند، افزود: با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل در کشور با نگاه اقتصاد مقاومتی وزارت کشور باید فعال شود و این مسئله به حق اجرا شود.

رحمانی‌فضلی خطاب به کارکنان وزارت کشور ادامه داد: شما باید در این زمینه کار کارشناسی را به نحو احسن انجام دهید و وزارت کشور باید در زمینه اقتصاد و فرهنگ پرچمدار باشد.

وی اقتصاد و فرهنگ را محور اصلی پیشرفت کشور دانست و افزود: دولت یازدهم تمام تلاش خود را برای اجرای دستورات مقام معظم رهبری به کار خواهد گرفت تا کشور هرچه سریعتر به توسعه و پیشرفت بهتر دست یابد.

وزیر کشور به بحث امید و آرامش در جامعه اشاره کرد و گفت: در هر کاری مقدمه‌اش امید مردم به آینده و آرامش در جامعه است هر چقدر امید تقویت شود برنامه ها بیشتر تحقق می یابد.

وی در ادامه به سخنان مقام معظم رهبری در پیام نوروزی و نام گذاری سال 93 به نام « اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» اشاره کرد و گفت: به کمک مردم و الگوهای مناسب می توان در موضوع فرهنگ اقدامات مناسب و خوبی انجام داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها