امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73850
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان برخی تحلیل‌های ارائه شده از سوی محافل آمریکایی در مورد برنامه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان برخی تحلیل‌های ارائه شده از سوی محافل آمریکایی در مورد برنامه هسته‌ای ایران را ناشی از پیش فرض‌های غلط ، اطلاعات ناقص در مورد ماهیت صلح‌آمیز برنامه هسته‌ای ایران و مبانی آن دانست و آن را غیرسازنده و شک‌برانگیز خواند.

مرضیه افخم افزود: در شرایطی که مذاکرات بین جمهوری اسلامی ایران و گروه 1+5 ادامه دارد، شبهه‌افکنی و توصیه‌های ناشی ازمنفی‌نگری با استناد به نظریات افراد تندرو، نمی‌تواند کمکی به این روند باشد.

سخنگوی وزارت امور خارجه اضافه کرد:  تهدید و فشار علیه ملت ایران بی تاثیر بوده و تنها مذاکره بر اساس احترام متقابل و از موضع برابر و پذیرش حقوق مسلم ملت ایران نتیجه‌بخش خواهد بود.

افخم اضافه کرد: ایران در ادامه گفتگو با 1+5 به دنبال بهره‌مندی از حق قانونی خود برای استفاده از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای در چارچوب  NPT بوده و به همین منظور آمادگی خود برای رفع  نگرانی واقعی و منطقی دراین زمینه را اعلام کرده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها