امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73866
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 50
اسماعیل میرانزاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه گشت‌ و پایش‌های یگان حفاظت محیط زیست برای حفظ و حراست از محیط زیست و حیات وحش از 28 ...

اسماعیل میرانزاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه گشت‌ و پایش‌های یگان حفاظت محیط زیست برای حفظ و حراست از محیط زیست و حیات وحش از 28 اسفند سال گذشته تا به امروز ادامه داشت، گفت: خوشبختانه طی این مدت تخلف زیست محیطی خاصی صورت نگرفت.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران با بیان اینکه میزان تخلفات در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش چشمگیری داشته است، افزود: از ابتدای سال جاری فقط یک مورد شکار غیرمجاز در منطقه حفاظت شده ورجین که مربوط به شکار یک رأس میش باردار بود توسط یک شکارچی متخلف صورت گرفت.

میرانزاده بیان داشت: فرد متخلف دستگیر و برای سیر مراحل قانونی و تشکیل پرونده به مراجع قضایی هدایت شد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران کاهش میزان تخلفات را بر اثر افزایش سطح آگاهی مردم عنوان کرد و بیان داشت: این امر ناشی از افزایش دانش و آگاهی مردم است ضمن آنکه حاکی از این است که رسانه‌ها رسالت خود را برای افزایش آگاهی عمومی به منظور حفظ و حراست از محیط زیست به خوبی انجام داده‌‌اند.

میرانزاده همچنین درباره وقوع آتش‌سوزی در مناطق تحت حفاظت در روز طبیعت ابراز داشت: یک مورد حریق سطحی در روز طبیعت در منطقه حفاظت شده سرخه حصار به وقوع پیوست که با اقدام ماموران یگان حفاظت محیط زیست آتش‌سوزی مهار شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها