امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۰۴:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73869
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 33
ابوالفضل قناعتی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به آخرین وضعیت مصوبه شورای شهر در خصوص افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل در سال 93 اظهار ...

ابوالفضل قناعتی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به آخرین وضعیت مصوبه شورای شهر در خصوص افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل در سال 93 اظهار داشت: این مصوبه در بهمن‌ماه همزمان با فرمانداری و شهرداری ارسال شد.  

وی تصریح کرد: طبق قانون فرمانداری 15 روز فرصت دارد تا مصوبه شورا را تائید و یا رد کند که بر اساس پیگیری‌های انجام شده در تاریخ چهاردهم اسفند فرمانداری نظر مساعد خود را در خصوص نرخ کرایه‌ها اعلام کرده است.

قناعتی گفت: طبق پیگیری‌های انجام شده شورای شهر پیشنهاد داده بود که افزایش کرایه‌ها از شانزدهم فروردین اعمال شود و این در حالی بود که فرمانداری درخواست کرد که نرخ افزایش کرایه‌ها از ابتدای اردیبهشت اجرایی شود.

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر در پاسخ به این پرسش که سرانجام افزایش کرایه‌ها در سال 93 از چه زمانی اجرا خواهد شد گفت: طبق توافق صورت گرفته بین فرمانداری، شورا و شهرداری کرایه‌ها از ابتدای اردیبهشت افزایش خواهد یافت.

وی گفت: براساس مصوبه شورای شهر نرخ انواع بلیت مترو در سال 93 ، 15 درصد، نرخ کرایه اتوبوس‌ها تا سقف 20 درصد،نرخ کرایه اتوبوس‌های بلیتی و ریالی در سال 93 بین 18 تا 20 درصد افزایش خواهد یافت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها