امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73897
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان البرز، قاسم باقری اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان البرز، قاسم باقری اظهار داشت: در ایام تعطیلات نوروز از 25 اسفند سال 92 الی 15 فروردین سال جاری 18 میلیون و 469 هزار و 289 تردد توسط 30 دستگاه تردد شمار نصب شده در محورهای ارتباطی استان ثبت شده است.

وی پرترددترین محورهای ارتباطی استان را به ترتیب آزادراه کرج ـ تهران با  2 میلیون و 254 هزار و 95 تردد و با 9/13 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل و آزاد راه تهران ـ کرج با 1 میلیون و 915  هزار و 335 تردد و کمترددترین محور را جاده کرج ـ چالوس با 282 هزار و 154 تردد ذکر کرد.

باقری افزود: از نظر نوع وسیله نقلیه عبوری از استان،  90 درصد تردد‌ها را وسایل نقلیه سبک و 10 درصد را وسایل نقلیه سنگین به خود اختصاص داده‌اند.

مدیرکل حمل نقل و پایانه های استان البرز با بیان در ایام نوروز بیشترین تخلفات رانندگی در محور کرج ـ چالوس با فراوانی 58 درصد به ثبت رسیده است، افزود: بیشترین تخلف سرعت غیرمجاز در آزادراه تهران کرج با 138 هزار و 879 مورد، بیشترین سبقت غیر مجاز در محور ماهدشت ـ کرج با تعداد 99 هزار و 607 مورد ثبت  شده است.

باقری تأکید کرد: مرکز مدیریت راه‌های استان البرز در ایام  طرح نوروزی به صورت شبانه‌روزی با اخذ و تحلیل اطلاعات از تجهیزات حمل و نقل هوشمند منصوب در جاده‌های استان مانند تردد شمارها، دوربین‌های  نظارت تصویری، دوربین‌های ثبت تخلفات، سیستم تعیین میانگین سفر و ... به صورت مداوم وضعیت ترافیکی استان را به مسافران و همچنین نهادهای ذیربط گزارش می‌کرد و با هماهنگی بین این نهادها شاهد تردد روان در جاده‌های استان بودیم.
انتهای پیام/2302/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها