امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۹:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73900
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ سید محمد حسینی‌پور رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان در خصوص جزئیات ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ سید محمد حسینی‌پور رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان در خصوص جزئیات این خبر گفت: فردی با مراجعه به پلیس اعلام کرد که چندی پیش در یک مراسم عروسی کیف خود را گم کرده و به خیال اینکه کیف را که حاوی مدارک و تعدادی عابر بانک بوده در منزل و یا در خانه یکی از اقوام جا گذاشته تا مدتی به دنبال کیف خود گشته است.

وی افزود: این فرد پس از چند روز که از پیدا شدن کیف ناامید شده جهت اعلام مفقودی عابر بانک خود به بانک مراجعه کرده و متوجه شده از حساب عابر بانک و دیگر حسابهایش برداشت‌های غیر مجاز صورت گرفته است.

رئیس پلیس فتا سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مأموران پس از تشکیل پرونده، جمع آوری ادله و مدارک در خصوص این پرونده را آغاز کردند و در پی تحقیقات انجام شده، متهم را شناسایی و ضمن هماهنگی با مراجع قضایی او را دستگیر کردند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: متهم پس از مشاهده مدارک و شواهد پلیس لب به اعتراف گشود و در رابطه با این سرقت گفت که کیف را به همراه رمز یکی از عابر بانک‌ها پیدا کرده و هنگامی که همان رمز را برای عابر بانک‌های دیگر امتحان کرده متوجه شده رمز همه عابر بانک ها‌یکی است، بنابراین متهم توانسته بدون هیچ مشکلی تمامی این حساب‌ها را خالی کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار