امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۵:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73917
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 30
به گزارش گروه خواندنی‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، چند روز ویدئویی از یک پدیده از غروب آفتاب در «پرث» - استرالیا در اینترنت به ...

به گزارش گروه خواندنی‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، چند روز ویدئویی از یک پدیده از غروب آفتاب در «پرث» - استرالیا در اینترنت به نمایش گذاشته شد که همه را حیرت زده کرد؛ در حالی که رنگ طلایی خورشید از بین می‌رود نور سبز رنگ عجیب و ناشناخته‌ای مانند یک چراغ سبز ظاهر می‌شود؛ به گفته ناظران این پدیده به خوبی دیده شده است.
رنگ‌های قرمز، نارنجی و زرد هنگامی که لایه به لایه به پایین می‌رسند رنگ سبز به مدت زمان کمی ظاهر می‌شود؛ این اتفاق چند روز در استرالیا افتاده است.
نور خورشید از رنگ قرمز و بنفش تشکیل شده و به رنگ نارنجی، زرد، سبز و آبی تبدیل می‌شود؛ مشاهده این پدیده که «اشعه سبز» نامیده شده زمانی که خورشید طلوع یا غروب می‌کند به اشکال مختلف ظاهر می‌شود.
برای مشاهده «اشعه سبز» آسمان باید بدون گرد و غبار باشد حتی کارشناسان می‌گویند: اشعه سبز در غروب اقیانوس بهتر دیده می‌شود زیرا گرد و غبار کمتری دارد و امکان این که مدت بیشتری بتوان آن را دید بیشتر است.انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها