امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73927
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، «نادر محسنی» سخنگوی کمیسیون مستقل رسیدگی به شکایت‎های انتخاباتی افغانستان ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، «نادر محسنی» سخنگوی کمیسیون مستقل رسیدگی به شکایت‎های انتخاباتی افغانستان امروز به خبرنگاران گفت که کمیسیون شکایات انتخاباتی از آغاز رای‌گیری تا ظهر امروز 200 مورد شکایت را به ثبت رسانده است.

وی افزود: با وجود راههای پیشگیرانه تا حدودی امکان تقلب در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای ولایتی این کشور نیز وجود دارد.

به باور محسنی، شرکت گسترده مردم یکی از راه‎های جلوگیری از انجام تقلب است، زیرا آن‎ها اجازه انجام تقلب را در مراکزی که برای اخذ رأی شرکت کرده‌اند را نخواهند داد.

«ستار سعادت» عضو دیگر کمیسیون رسیدگی به شکایت‎های انتخاباتی نیز به خبرنگاران گفت که مردم افغانستان نبایستی اجازه بدهند تا در انتخابات تقلب صورت گیرد.

وی همچنان از تمام مردم افغانستان خواست تا در صورت مشاهده تقلب آن را با مسئولان این کمیسیون و کمیسیون مستقل انتخابات در میان بگذارند.

این در حالی است که مردم افغانستان برای سومین بار پای صندوق‎های رأی‎دهی رفته‎اند تا رئیس جمهور و نمایندگان خود در شوراهای ولایتی را انتخابات کنند.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها