امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73928
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 33
«محمدعلی نبی‌زاده» معاون دوم هلال در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، اظهار داشت که ستاد انتخاباتی هلال از ...

«محمدعلی نبی‌زاده» معاون دوم هلال در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، اظهار داشت که ستاد انتخاباتی هلال از نحوه تأمین امنیت توسط نیروهای  امنیتی و دفاعی این کشور قدردانی می‎کند.

نبی‎زاده افزود: با آنکه ناامنی‎ها هم‎اکنون در برخی از مناطق این کشور جریان دارد، اما نیروهای امنیتی نگذاشته‎اند این ناامنی‎ها به روند رأی‎دهی آسیب برساند.

به گفته وی، تیم انتخاباتی هلال تاکنون از وجود ناامنی که باعث مختل شدن روند انتخابات در یک مرکز شده باشد، گزارشی در دست ندارد.

وی همچنین تصریح کرد که امکان تقلب در برخی از ولایت‎ها وجود داشته و از 3 ولایت گزارش‎هایی به این ستاد رسیده که بیانگر وجود تقلب است.

به گفته وی، در ولایت‎های «ننگرهار»، «هلمند» و «هرات» تقلب صورت گرفته و برخی مخالفان محلی تلاش می‎کنند تا در روند برگزاری انتخابات خلل ایجاد کنند.

معاون دوم هلال گفت: ناظران تیم انتخاباتی آن‎ها در حال مستندسازی تقلب‎ها در این ولایت بوده و پس از آن که این مستندات تکمیل شود آنها را منتشر خواهند کرد.

نبی‎زاده در پایان تأکید کرد: ناظران این تیم تاکنون با هیچ مشکلی روبرو نشده و به طور عادی به کارهای نظارتی خود مشغول هستند.

مردم امروز افغانستان شاهد برگزاری سومین دور انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای ولایتی در کشور خود هستند که در آن 8 نامزد ریاست جمهوری و بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ نامزد شورای ولایتی شرکت دارند.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها