امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7393
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۴۸
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه طی تذکری در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه طی تذکری در آغاز جلسه علنی مجلس اظهار داشت: شورای برنامه‌ریزی شهرستان‌ها و استان‌ها با توجه به اینکه سال گذشته فقط یک جلسه داشتند لازم است که یک تجدید‌نظر انجام دهند تا این شورا در مرکز استان و شهرستان تعریف شود.

وی در تذکری دیگر گفت: ما در مورد آب زراعی مشکل داریم؛ متاسفانه تحت عنوان اینکه در حال مدیریت کردن هستیم اینطور عمل می‌شود که این موضوع مشکلاتی را به وجود آورده است.

ندیمی اظهار داشت: در حال حاضر در این رابطه طوری عمل می‌شود که مردم قصد ندارند برنج بکارند. بر همین اساس به نظر می‌رسد که وزیر نیرو باید در این رابطه پیگیری لازم را انجام دهند.

ندیمی اظهار داشت: همچنین در مورد قیمت‌گذاری روی محصولاتی که خرید تضمینی دارند باید به تناسب تورم این کار انجام شود و قیمت کف باید متناسب اعلام شود تا مردم انگیزه داشته باشند که به زمین و باغ بروند تا کشاورزی کنند.

وی در تذکری دیگر گفت: در حال حاضر در شرایط خاص از نظر اداری در کشور هستیم و موضوع انتخابات در کشور مطرح است لذا از رسانه ملی می‌خواهیم که کمی هم به موضوع شوراها توجه کند؛ ریاست جمهوری حتما مهم است اما برای ما نمایندگان شوراها حکم متمم را دارند و اگر شوراهای قوی انتخاب نشوند باز هم باید دنبال کارهای خرد شهری برویم.

نماینده لاهیجان از رسانه‌ها خواست تا کمی تا قسمتی به موضوع شوراها هم بپردازند تا شوراها از موضع تبیین و تشریح وظایف بی‌نصیب نمانند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها