امروز : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 21
۰۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73946
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 22
«فضل الرحمان اوریا»، سخنگوی ستاد انتخاباتی عبدالله عبدالله، یکی از کاندیداهای ریاست جمهوی افغانستان در گفت‎و‎گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به ...

«فضل الرحمان اوریا»، سخنگوی ستاد انتخاباتی عبدالله عبدالله، یکی از کاندیداهای ریاست جمهوی افغانستان در گفت‎و‎گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، اظهار داشت: این ستاد از فعالیت‎ها و فداکاری‎های نیروهای امنیتی افغانستان در راستای تأمین امنیت انتخابات ستایش و سپاسگزاری می‎کند؛ اما از کم‎کاری‎های کمیسیون مستقل انتخابات این کشور شاکی است.

وی افزود: به نظر می‎رسد که کمبود برگه‎های رأی‎دهی در بسیاری از مراکز رأی‎گیری یک عمل عمدی به نفع کاندیدای مشخص بوده باشد؛ زیرا این مشکل به یک مرکز و چند مرکز، محدود نمانده است، بلکه دامن‎ بسیاری از مراکز رأی‎‌گیری در نقاط معین افغانستان بوده است.

وی همچنین افزود: دولت نیز از دخالت در روند رأی‎دهی دور نماند، بلکه در برخی از ولایت‎ها و مناطق افغانستان برخی از مقامات دولتی به نفع کاندیدای معینی دست به کار شدند.

سخنگوی ستاد انتخاباتی، ابراز امیدواری کرد که به تمامی موارد تقلبات و تخلفات انتخاباتی رسیدگی لازم صورت گیرد تا زمینه برای آشکارشدن آرای واقعی شهروندان افغانستان فراهم گردد.

وی در پایان تأکید کرد: این ستاد انتخاباتی خود را به پاسداری از آرای مردم افغانستان مکلف و مسئول می‎داند و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

انتهای پیام/.
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها