امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73949
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، «ضیاء الحق امرخیل» رئیس دبیرخانه کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان لحظاتی پیش ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، «ضیاء الحق امرخیل» رئیس دبیرخانه کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان لحظاتی پیش در کابل از پایان رسمی انتخابات افغانستان خبر داد و گفت که روند شمارش آرا نیز آغاز شده است.

وی در نشتی خبری در مورد تمام شدن برگه‌های رای نیز اظهار داشت که برگه‌های رای‌گیری در برخی از مراکز اخذ رای که تمام شده بود نیز به زودترین فرصت ارسال شده است و ز این بابت مشکلی وجود ندارد.

امرخیل همچنین از فعالیت رسانه‎ها و نیروهای امنیتی افغانستان تشکر کرد و گفت که آن‎ها توانستند به بهترین نحو ممکن انتخابات را پوشش دهند.

روند رأی‎‌گیری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای ولایتی افغانستان ساعت 7 صبح امروز (شنبه) آغاز شد و تا ساعت 17 به وقت کابل ادامه یافت.

این سومین دور انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای ولایتی در افغانستان است که در نتیجه نهمین رئیس جمهور این کشور به قدرت خواهد رسید.

در این دور از انتخابات افغانستان، هشت کاندید ریاست جمهوری و بیش از 2 هزار و 700 کاندید شورای ولایتی این کشور شرکت کرده بودند.

انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار