امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۴:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7396
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۴۸
تعداد بازدید: 111
علی ایران‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: در روزهای گذشته سنتی جدید را از احمدی‌نژاد شاهد بودیم و آن همراهی با یکی از کاندیداهای ...

علی ایران‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: در روزهای گذشته سنتی جدید را از احمدی‌نژاد شاهد بودیم و آن همراهی با یکی از کاندیداهای ریاست‌جمهوری است که در گذشته بی سابقه بوده است.

وی افزود: قوه مجریه خود برگزارکننده انتخابات محسوب می‌شود و باید از هرگونه جانبداری از کاندیداها به صورت علنی خودداری کند در حالی که روز شنبه شاهد حرکتی از آقای احمدی‌نژاد بودیم که به شدت شائبه سیاسی و تبلیغاتی بودن داشت.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در حالی که اکنون در آستانه انتخابات قرار داریم همراهی کاندیدای مورد حمایت دولت در سفرهای دولت نشانه این است که دولت بی طرفی را رعایت نکرده و خارج از عرف و قانون وارد عمل شده است.

*‌ قضاوت درباره عملکرد احمدی‌نژاد در همراهی با مشایی بر عهده شورای نگهبان است

وی اضافه کرد: قضاوت درباره این شعارها و رفتارها را به شورای نگهبان واگذار می‌کنیم چرا که این نهاد همواره بر اساس شاخصه‌های قانونی عمل می‌کند.

ایران‌پور تصریح کرد: باید منتظر باشیم تا افراد تایید صلاحیت شده مشخص شوند تا بتوان درباره وضعیت کاندیداها صحبت کرد.

*‌ ولایت‌داری، عیار اصلی ملت ایران برای سنجش کاندیداها

وی اضافه کرد: مشخص است که رفتارهای جانبدارانه دلیل بر آن نیست که این فرد رای بیاورد چرا که مردم ایران شاخصه‌هایی همچون ارزشی بودن و پایبندی به اصول انقلاب، تبعیت از قانون، و توان مدیریت را برای رئیس‌جمهور آینده مد نظر دارند و بیش از هر چیز وی را با عیار ولایت‌مداری می‌سنجند.
انتهای پیام/63008/ع30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها