امروز : جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 24
۱۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7398
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۴۸
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره اخبار مجلس شورای اسلامی، علی مطهری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در دیدار با ینس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره اخبار مجلس شورای اسلامی، علی مطهری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در دیدار با ینس پیتر کمپرود سفیر نروژ در تهران که صبح امروز صورت گرفت، با تأکید بر اهمیت همکاری‌های پارلمانی در استفاده از ظرفیت‌های اقتصادی و صنعتی دو کشور در جهت توسعه روابط فیما بین اظهار داشت: ارتباطات پارلمانی میان مجالس دو کشور به رشد و گسترش تعاملات اقتصادی، فرهنگی و دانشگاهی میان جمهوری اسلامی ایران و نروژ کمک می‌کند.

وی تحریم‌های صورت گرفته علیه کشورمان را ناشی از ندانستن واقعیات موجود در جامعه ایران دانست و افزود: کشورهای مستقل باید با نگاه واقع‌بینانه و منصفانه تحت تأثیر سیاست‌های کشورهای قدرتمند قرار نگیرند.

در ادامه این دیدار ینس پیتر کمپرود سفیر نروژ در تهران با تأکید بر تعامل میان مجالس دو کشور ابراز امیدواری کرد که با آغاز به کار دور جدید پارلمان نروژ در آینده نزدیک روند همکاری‌های پارلمانی فیمابین تسریع شود.

وی در پایان با ارزیابی مثبت از گفت‌وگوهای ایران با 5+1 گفت: امید است شاهد ارتقای مناسبات سیاسی، اقتصادی و صنعتی نروژ و جمهوری اسلامی ایران باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار