امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۳:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73987
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مسابقات بین‌المللی قرآن کریم به میزبانی کشور کویت از تاریخ 13 ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مسابقات بین‌المللی قرآن کریم به میزبانی کشور کویت از تاریخ 13 فروردین‌ماه 1392 با حضور نمایندگانی از کشور‌های مختلف جهان اسلام از جمله ایران در رشته‌های حفظ و تلاوت برگزار می‌شود.

«سید‌محمد کرمانی» نماینده کشورمان در رشته تلاوت این دوره از مسابقات در گفت‌وگو با فارس در‌خصوص این مسابقات گفت: سال گذشته با وجود کسب عنوان چهارم مسابقات سراسری قرآن کریم به هیچ مسابقه‌ای اعزام نشدم و امسال بدلیل حضور در فینال مسابقات سراسری برای اعزام به رقابت‌های کشور کویت انتخاب شدم.

وی از گفت‌وگو با نمایندگان کشورمان در سال‌های گذشته این مسابقات خبر داد و گفت: به منظور آشنایی بیشتر مسابقات کویت با نفرات اعزامی سال‌های قبل یعنی آقایان گلشاهی و حسینی گفت‌وگو داشتم، البته این مسابقات تا سال گذشته محدودیت سنی داشته و این دوستان به عنوان نفرات برتر شکوفه‌ها به کویت اعزام شده‌اند، اما امسال من هم می‌توانم در رقابت‌ها شرکت کنم.

نماینده ایران در رشته تلاوت این مسابقات با اشاره به توانایی بالای نمایندگان کشور در مسابقات کویت گفت: سال‌های‌ گذشته نمایندگان نوجوان ایران با قوت و آمادگی بالا در مسابقات حضور داشتند و به اذعان بسیاری از حاضران در مسابقات شایسته عنوان نخست هم بوده‌اند، اما هر دو به مقام سوم رسیده‌اند.

کرمانی از آمادگی کامل خود برای حضور در این مسابقات خبر داد و گفت: خوشبختانه برای حضور در مسابقات کویت مشکلی ندارم و با آمادگی کامل به این رقابت‌ها پای می‌گذارم، البته کمی دچار سرما‌خوردگی شده‌ام که مشکل خاصی نیست و بهبودی حاصل شده است.

این قاری ممتاز قرآن کریم با اشاره به اولین حضورش در مسابقات خارجی گفت: این اولین اعزام من به مسابقات خارجی است، البته در گذشته چند بار به عنوان مبلغ به خارج از کشور اعزام شده‌ام اما امیدوارم در اولین حضور در رقابت‌های خارجی برای میهنم افتخار کسب کنم، همچنین از همه مردم عزیز التماس دعای خیر دارم.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها