امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7399
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۴۸
تعداد بازدید: 106
به گزارش پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه نوبت ...

به گزارش پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه نوبت عصر امروز(دوشنبه پارلمان) در تذکری آئین نامه‌ای با اشاره به صحبتهای برخی نمایندگان درباره نامه انتقاد از مواضع هاشمی، اظهارداشت: بعد از صحبت‌های آقای هاشمی رفسنجانی درباره فلسطین و مسئله ولایت، دوستان مشورتی کردند و به این نتیجه رسیدند که یک پاسخی در این زمینه تهیه شود.

وی افزود: بنده هم این پاسخ را نوشتم و الان آن پاسخ با دست خط بنده است و هیچ تغییری در آن بوجود نیامده است، بنده خودم تا آنجایی که از نمایندگان امضا گرفتم، به همه نمایندگان عرض کردم این نامه را بخوانید، موضوع نامه این است ، عده‌ای از نمایندگان نامه را مطالعه و سپس آن را امضاء کردند.

حسینیان ادامه داد: حالا اگر یک نماینده‌ای خودش بدون مسئولیت آمده و نامه را امضاء کرده الان نباید زبان تهمت را باز کند که مثلاً نمایندگان سر ما را کلاه گذاشتند، ما نماینده مجلس هستیم، نخبه مردم هستیم، مگر بچه هستید که سر شما را کلاه بگذارند و یک امضایی از شما بگیرند؟ خدمت آقای سعدون‌زاده باید عرض کنم که او خلاف می‌گوید و هیچ‌یک از سایتهایی که این نامه به آنها تحویل داده شده نامی از آقای سعدون زاده نبردند و منتشر نکردند و آقای سعدون زاده از خودش می‌گوید که نامش پای این نامه منتشر شده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: آقای سعدون زاده نه تنها آن نامه را امضا‌نکرده بلکه با بنده هم وارد مجادله شد و سخنان توهین آمیزی به بنده فرمود و بنده هم مسائلی را خدمت او عرض کردم، الان تعجب می‌کنم که چرا از بعد از ثبت نام آقای هاشمی در انتخابات ریاست جمهوری، عده‌ای ترسیده اند.

به گزارش فارس ، این سخنان حسینیان با تشویق و احسنت ـ احسنت نمایندگان مجلس مواجه شد.

نماینده تهران در خانه ملت در خاتمه خاطرنشان کرد: به دوستان باید بگویم که نگران نباشید، پای حق بایستید و این طور با گردش باد حرکت نکنید، این مجلس باید نشان دهد که با صلابت در خط رهبری و ولایت ایستاده و از هیچ‌کس بیم و هراسی ندارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها