امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73998
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم،‌ آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی صبح امروز در جلسه درس خارج فقه خود با بیان اینکه طلاب علوم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم،‌ آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی صبح امروز در جلسه درس خارج فقه خود با بیان اینکه طلاب علوم دینی باید نسبت به فراگیری علوم و دانش اهتمام داشته باشند، تصریح کرد: جوانی فرصتی الهی برای فراگیری علوم و معارف مکتب اهل بیت است و باید قدر این فرصت را دانست.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه شور و نشاط یادگیری در دوران پیری کمتر وجود دارد و باید از فرصت جوانی برای تحصیل علم بهره‌برداری کرد، افزود: باید تا زمانی که از نعمت سلامت و جوانی برخوردار هستیم به فراگیری علوم آل محمد(ص) اهتمام داشته باشیم.

این مرجع تقلید ضرورت کاهش تعطیلات حوزه‌های علمیه را مورد تاکید قرار داد و اظهار کرد: بارها تاکید کرده‌ایم که باید از تعطیلات اضافی که به تحصیل طلاب لطمه می‌زند، کاسته شود.

وی به تعطیلات بلند مدت تابستانی اشاره کرد و اظهار داشت: باید از تعطیلات غیرضروری کاسته شود تا طلاب به فراگیری علوم آل محمد(ص) اهتمام بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام/2258/ق20/آ3004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها