امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74002
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 40
مهران مهام  درباره موفقیت سریال «روزهای بد به در» در جذب مخاطب گفت: تاکنون چندین تجربه قبلی در سریال‌ها با سعید آقاخانی داشتیم ضمن اینکه من و آقاخانی ...

مهران مهام  درباره موفقیت سریال «روزهای بد به در» در جذب مخاطب گفت: تاکنون چندین تجربه قبلی در سریال‌ها با سعید آقاخانی داشتیم ضمن اینکه من و آقاخانی حرف همدیگر را خوب می‌فهمیم. در درجه دوم زمانیکه عوامل همدیگر را درک کنند و نسبت به کارشان شناخت داشته باشند کار به بهترین شکل ممکن پیش می‌رود مخصوصا در سریال‌های مناسبتی که با توجه به شتاب در تولید و محدودیت‌های آن این مؤلفه بیشتر اهمیت پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه «روزهای بد به در» موضوع اجتماعی را مد نظر قرار داده است، افزود: این بار در «روزهای بد، در» به اهمیت و کارگشا بودن اتحاد و همدلی خانواده در مواجهه با مشکلات و چالش‌ها که در جامعه امروز باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشیم پرداخته‌ایم.

این تهیه کننده با بیان این نکته که سعی کردیم به مفهوم خانواده آن گونه که لازم است، بپردازیم ادامه داد: پیام اصلی این سریال این است که وقتی تمام اعضای یک خانواده دست به دست هم بدهند و اتحاد و همدلی داشته باشند، می‌توانند مشکلات را حل کنند و با آن مبارزه کنند.

مهام درباره داستان سریال نیز گفت: همانطور که دیدید «روزهای بد در» مضمونی کمدی دارد و داستان آن درباره اردشیر، سرایدار یک مدرسه است که همراه خانواده اش برنامه ریزی کرده تا مراسم عروسی پسرش را شب عید در مدرسه برگزار کند اما ناگهان حکم بازنشستگی او می آید و خانواده باید مدرسه را تخلیه کنند همین مساله باعث می شود تا برنامه ریزی خانواده به هم بریزد اما همه آنها دست به دست هم می‌دهند تا مشکلات را پشت سر بگذارند و مراسم را برگزار کنند.

مهام درباره برنامه های خود در سال 93 توضیح داد: تعدادی طرح دارم که در دست بررسی است و نگارش برخی از آنها هم شروع شده است. ما این متن‌ها را آماده می‌کنیم، اما برای تولید عجله نداریم و ترجیح می‌دهیم زمانی دست به کار شویم که همه شرایط و امکانات مناسب فراهم شده باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها