امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۰۵:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7401
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۴۸
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در دیدار صمیمی با خبرنگاران اظهار داشت: در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در دیدار صمیمی با خبرنگاران اظهار داشت: در انتخابات پیش رو باید موضوع گفتمان در سه محور گفتمان ولایت‌مداری، استکبارستیزی و عدالت‌خواهی مورد توجه واقع شود.

وی ادامه داد: امروز باید مشخص شود آنهایی که می‌خواهند به دنبال تولید بروند آیا این افزایش تولیدشان به نفع یک عده‌ای خاص خواهد بود یا برای کمک به اقشار ضعیف جامعه کمک می‌شود.

* عقب‌نشینی در مقابل استکبار مشکلات اقتصادی را حل نمی‌کند

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: توسعه اقتصادی مبتنی بر الگوی غربی؛ غیر از گفتمان رهبری و گفتمان عدالت است و عقب‌نشینی در مقابل استکبار نه تنها مشکلات اقتصادی را حل نمی‌کند بلکه ارزش‌های انقلاب اسلامی را از بین می‌برد.

وی با اشاره بر نقش خبرنگاران در جبهه سیاسی و جنگ فرهنگی با دشمنان بیان داشت: شما خبرنگاران باید گفتمان‌ها را برجسته نمایید زیرا مردم ایران مصداق را خودشان پیدا می‌کنند.

* اخلاق و اخلاق‌گرایی ویژگی مهم رسانه

وی تاکید کرد: اخلاق و اخلاق‌گرایی در رسانه از اهمیت‌ ویژه‌ای برخوردار است و مخابره‌کنندگان خبر باید مراقب باشند تا خود تحت تاثیر فضای موجود قرار نگیرند.

* ثبت‌نام برخی از چهره‌ها در روز آخر؛ صفوف و جبهه‌های آنان را مشخص کرد

خطیب جمعه مشهد با اشاره به ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: با ثبت‌نام برخی از چهره‌ها در روز آخر صفوف و جبهه‌های آنان به خوبی روشن شده است.

وی با اشاره به تایید نامزدهای ریاست جمهوی توسط شورای نگهبان نیز افزود: هر کسی که شورای نگهبان وی را تایید کند مسلمان است و مهم نیست که چه کسی رای بیاورد بلکه مهم حضور حداکثری مردم در انتخابات است.

* رسانه و مخروط سه وجهی

وی افزود: رسانه‌‌ها دارای یک مخروط سه وجهی هستند که خبرنگاران در قاعده این مخروط قرار می‌گیرند و مدیریت رسانه در راس مخروط قرار دارد و آن قسمتی هم که خبر را تنظیم می‌کند در میانه قاعده این مخروط حضور دارد که این قسمت رسانه در واقع مهم‌ترین قسمت جریان ارسال خبر محسوب می‌شود.

* نقش برجسته رسانه در برجسته‌سازی گفتمان ولایت‌محوری

وی افزود: رسانه‌ها در برجسته‌کردن گفتمان ولایت‌مداری، استکبارستیزی و عدالت‌خواهی نقش برجسته‌ای دارند و در صورتی که این گفتمان‌ها برای مردم بیان شود آن‌ها خودشان راه را پیدا می‌کنند.

انتهای پیام/70005/صا40/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها