امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74013
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به منظور گسترش و توسعه مباحث تحقیق و پژوهش در تولیدات سینمای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به منظور گسترش و توسعه مباحث تحقیق و پژوهش در تولیدات سینمای مستند و تقویت هرچه بیشتر رویکرد تحقیقی فیلمسازان در فرایند تولید مستند، در اردیبهشت و خرداد ماه 1393، اقدام به برگزاری مجموعه درس گفتارهای روش تحقیق در سینمای مستند می کند.

جمعی از اساتید پیشکسوت و صاحب نظر در عرصه تحقیق و پژوهش نظیر دکتر ناصر فکوهی، محمد تهامی نژاد، دکتر احمد ضابطی جهرمی، دکتر شهاب الدین عادل، دکتر علی بلوک باشی، مهرداد زاهدیان، همایون امامی و دکتر ناهید عبدی، مدرسان مجموعه درس گفتارهای روش تحقیق در سینمای مستند هستند که این کارگاه ها از اول اردیبهشت ماه و طی 8 جلسه متناوب، در سالن سینماحقیقت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برگزار خواهد شد.

ثبت نام در این کارگاه ها از طریق پایگاه اینترنتی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نشانی www.defc.ir و www.cinematajrobi.ir صورت می گیرد. ضمن اینکه شرایط و مدارک لازم ثبت نام، هزینه حضور در کارگاه ها، جدول برنامه ها، موضوع کارگاه ها، اساتید هر درس گفتار و... هم روی این سایت ها قرار گرفته است. دانشجویان رشته هنر و سینما (با ارائه کارت دانشجویی معتبر)، مستندسازان (با ارائه معرفی نامه از انجمن مستندسازان) و هنرجویان انجمن سینمای جوان (با ارائه معرفی نامه از انجمن سینمای جوانان ایران) می توانند ضمن تکمیل فرم ثبت نام، در این کلاس ها شرکت کنند.

با توجه به محدودیت تعداد پذیرفته شدگان، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام کرده اند. ضمن اینکه به متقاضیانی که در تمامی جلسات این درس گفتارها حضور فعال داشته باشند، گواهی شرکت اعطاء خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها