امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74015
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با توجه به نزدیکی اردیبهشت ماه و ایام برپایی بیست و هفتمین نمایشگاه ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با توجه به نزدیکی اردیبهشت ماه و ایام برپایی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، اکثر ثبت نام‌ها در بخش‌های مختلف انجام شده و یا در حال انجام است.

برای ناشران الکترونیک نیز دو نوبت زمان برای ثبت نام اعلام شده بود، نخست از 24 تا 28 اسفند و دیگری از 5 تا 21 فروردین، که این مهلت نیز در حال پایان است، از این رو این دسته از ناشران باید هرچه سریعتر جهت حضور در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اقدام به ثبت نام کنند.

بر اساس این گزارش، تا به امروز حدود 45 شرکت و یا موسسه فرهنگی ثبت نام کرده‌اند اما به گفته مسئول کمیته ناشران الکترونیک حجم بالای ثبت نام‌ها از امروز و با پایان یافتن تعطیلات آغاز خواهد شد.

وهروز نوروزپور مدیر کمیته ناشران الکترونیک در ادامه خاطر نشان کرد: اوج ثبت نام‌ها از امروز تا 21 اردیبهشت ماه خواهد بود و این مهلت اعلام شده به دلیل نزدیکی با نمایشگاه کتاب تمدید نخواهد شد.

وی با توصیه به موسسات و شرکت‌ها جهت ثبت نام به موقع برای حضور در بزرگترین نمایشگاه فرهنگی کشور بیان کرد: استقبال تا امروز بسیار خوب بوده است اما از ناشران تقاضا داریم ثبت نام‌ها را به روزهای پایانی موکول نکنند.

گفتنی است بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از دهم اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی برپا می‌شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها